Tradeo Recenzja: zaawansowana platforma i ciekawe warunki, broker dla inwestorów na każdym poziomie doświadczenia

tradeo opinie recenzja
tradeo opinie recenzja

Nazwa: Tradeo
Działa od: 2011
Siedziba: Cypr
Licencja: CySEC

Produkty: forex, CFD, akcje, surowce, indeksy
Odpowiedni dla: doświadczonych, ​profesjonalistów
Egzekucja: market maker
Minimalny depozyt: €250

  • Jedna z najbardziej zaawansowanych platform social trading
  • Regulowany w całej Europie
  • Obszerna lista aktywów
  • Ograniczone rodzaje rachunków
  • Brak polskiej wersji językowej na stronie internetowej i w dziale wsparcia

Ocena Porownaniebrokerow.pl:

Ocena użytkowników:

0/50 ratings

Jaka jest Twoja opinia na temat Tradeo? 
Napisz recenzję

Twój kapitał jest zagrożony

Tradeo opinie w syntezie

Tradeo udostępnia najbardziej zaawansowaną platformę przeznaczoną do handlu społecznościowego. Oferuje wąskie spready i dźwignię do 1:30. Dzięki wielu regulacjom zapewnia bezpieczeństwo, które idzie w parze z interesującą ofertą handlową. Jest idealnym brokerem dla początkujących. System śledzenia i kopiowania zwycięskich strategii handlowych umożliwia początkującym inwestorom naukę zasad działania rynku, nie wykluczając jednoczesnego generowania zysków. Tradeo oferuje wyjątkowe, bardziej interaktywne podejście do tradingu w porównaniu do klasycznego handlu. Jest to jeden z najważniejszych brokerów w tej branży.

Tradeo recenzja

Firma została założona w 2011 roku z siedzibą w Izraelu i biurami na Cyprze. Tradeo jest jednym z pierwszych brokerów handlu społecznościowego. Główną zaletą jest możliwość komunikacji pomiędzy inwestorami z całego świata, o różnych poziomach zaawansowania w tradingu.

Tradeo oferuje inne podejście do handlu, bardziej globalne i bardziej “społeczne”. Pozwalając na udostępnianie strategii i analiz oraz ich kopiowanie, broker tworzy sieć wzajemnych relacji. Przyjrzyjmy się, jak wygląda ten proces.

Social Trading: jak to działa?

Handel społecznościowy jest alternatywą klasycznej wersji tradingu. “Społeczny” model współpracy ludzi z całego świata, z różnym doświadczeniem, pomaga w nawiązaniu kontaktów biznesowych i uczeniu się od siebie nawzajem.

Social trading ma tę wielką zaletę, że jest w stanie zilustrować, które aktywa i strategie przynoszą realne zyski. Dodatkowo, funkcja kopiowania pozwala na korzystanie z sukcesów innych inwestorów i generowanie takich samych dochodów.

Operacja jest bardzo prosta: znajduję handlowca, który generuje zyski i obserwuję jego sukcesy. Kiedy uznam, że jego technika może sprostać moim potrzebom, za pomocą jednego kliknięcia, natychmiast kopiuję strategię i stosuję ją na wybranych pozycjach. Oczywiście, w każdej chwili, mam możliwość ich modyfikacji, mogę je ignorować oraz całkowicie z nich zrezygnować.

Handel społecznościowy jest zatem doskonałym sposobem na współpracę opartą na obustronnych korzyściach. Można to zobrazować jako pracę na portalu społecznościowym. System jest w tym przypadku dużo prostszy i skierowany wyłącznie w kierunku handlu. Mimo wszystko sprawia, że środowisko osób związanych z tradingiem jest bardziej interaktywne i przystępne.

Dla początkujących to dużo łatwiejszy i mniej ryzykowny, a ekspertom daje nieograniczoną możliwość rozwoju.

Platforma handlowa

Tradeo udostępnia dwa rodzaje platform: Social Web oraz MetaTrader 4. Pierwsza z nich jest platformą internetową zaprojektowaną i doskonale zoptymalizowaną do handlu społecznościowego. Można śledzić działania inwestycyjne handlowców, wybierać tych, którzy generują największe zyski, analizować przyjęte przez nich strategie, aby finalnie je skopiować i wykorzystać. System umożliwia nieograniczoną interakcję z innymi użytkownikami działającymi na Tradeo.

MetaTrader 4 jest standardem wśród platform handlowych. Jest najbardziej popularnym systemem ze względu na elastyczność i kompletność. Platforma jest dostępna w polskiej wersji językowej.

W związku z tym, w zależności od preferencji użytkownika, można wybrać najbardziej odpowiednią formę pracy spośród dwóch opcji. Na obu platformach, przewiduje się możliwość stosowania technik scalpinguhedgingu oraz news tradingu, bez ograniczeń.

Tradeo oferuje duży wybór narzędzi dla inwestorów, o różnych preferencjach w handlu i zróżnicowanych poziomach zaawansowania (od początkującego do eksperta).

Rodzaje kont, minimalny depozyt, wpłaty i wypłaty

Tradeo oferuje dwa rodzaje kont: live i demo. Konto demo jest wykorzystywane do testowania platformy i przeprowadzania pierwszych transakcji korzystając z wirtualnych pieniędzy, a realny rachunek pozwala na inwestycje na rzeczywistych finansach.

Konto live obsługuje waluty: EUR, USD, GBP, JPY. Można je otworzyć, dokonując minimalnej wpłaty w wysokości 250 USD. Środki mogą zostać przetransferowane za pomocą karty kredytowej lub przelewu bankowego. Koszt wypłaty wynosi 15 EUR.

Prowizja, dźwignia i spready

Tradeo jest brokerem No Dealing Desk, działa według modelu STP (Straight Through Process). Dlatego zlecenia są przesyłane automatycznie, bez interwencji samego pośrednika. Broker nie stosuje prowizji od obrotu, oferuje maksymalną dźwignię do 1:30 dla klientów detalicznych, która może zostać zwiększona po dostarczeniu dokumentów wykazujących wymagany poziom doświadczenia.

Model STP gwarantuje rzeczywiste notowania wartości cen rynkowych, kompatybilne z wyceną Interbanku i zapewnia szybkość realizacji zleceń.

Szkolenia

Jedną z najbardziej interesujących zalet Tradeo jest szkolenie, które odbywa się w nowatorski sposób. Kurs jest nietuzinkowy ze względu na swój interaktywny charakter: uczysz się zasad tradingu od inwestora, którego sam wybierasz. Broker nie narzuca, w jaki sposób ma wyglądać twoja droga do sukcesu.

Możesz poprzestać na obserwacji zleceń i stosowanych taktyk lub skopiować strategię, zobaczyć jak działa i rozwija się na Twoich transakcjach. To pozwoli Ci na opracowanie własnej, unikalnej metody handlu.

Handel społecznościowy stanowi jedną z najbardziej interaktywnych form nauki oraz współpracy. To proces edukacji, który nie wyklucza możliwości generowania zysków. Za sprawą takiej formy zdobywania doświadczenia możesz w bezpieczny sposób zarabiać pierwsze pieniądze na giełdzie zaraz po rozpoczęciu współpracy z brokerem.

Obsługa klienta

Klienci Tradeo mogą korzystać z działu pomocy 24 godziny na dobę poprzez czat, e-mail, telefon oraz formularz dostępny bezpośrednio na platformie. Istnieje możliwość wyboru odpowiedniej wersji językowej, jednak brakuje polskiej.

Bezpieczeństwo

Tradeo na poziomie europejskim jest regulowany przez CySEC i MiFID. Broker działa zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa, korzysta z niezawodnych platform i wszystkich gwarancji bankowych, które regulowany pośrednik musi zapewnić. Bez wątpienia, w kwestii bezpieczeństwa i niezawodności, Tradeo nie ma sobie równych.

Tradeo Opinie

Jeśli jesteś zainteresowany handlem społecznościowym i chcesz pracować w niestandardowy sposób, Tradeo jest zdecydowanie doskonałym wyborem dla Ciebie. Oferuje proste i niezawodne narzędzia potrzebne do kompleksowej obsługi platformy oraz możliwość zdobycia doświadczenia w handlu w interaktywny sposób.

Jeśli jesteś początkującym inwestorem, używając sprawdzonych i aktualnych strategii, możesz w łatwy i szybki sposób rozpocząć pracę na platformie. Dla ekspertów platforma oferuje nieograniczone drogi rozwoju poprzez współpracę z innymi inwestorami.

Z całą pewnością Tradeo jest doskonałą, bezpieczną i profesjonalną platformą. Koniecznie przyjrzyj się dokładniej tej ofercie.

INWESTUJ NA TRADEO

Twój kapitał jest zagrożony

Komentarze, recenzje i opinie inwestorów: 0

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone symbolem *