O Nas

Decyzja, gdzie inwestować nie jest łatwa. Naszym celem jest ułatwienie tego wyboru.

Misją strony Porownaniebrokerow.pl jest dostarczanie inwestorom lub przyszłym inwestorom wiarygodnych informacji o brokerach, które pomogą im podejmować lepsze i bardziej świadome decyzje dotyczące inwestycji finansowych.

Trading to poważne zajęcie, które wymaga nieustannej aktualizacji wiadomości zarówno od amatorów, jak i profesjonalistów. Dlatego postanowiliśmy zebrać wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu w celu ułatwienia odpowiedzi na pytanie: gdzie i jak inwestować, aby odnieść sukces.

Biorąc pod uwagę ogromną ilość brokerów na rynku, rozpoczęcie handlu jest najtrudniejszym etapem. Z Porownaniebrokerow.pl postaramy się ułatwić to zadanie.

Co robimy

Wyznaczyliśmy najważniejsze kryteria oceny, według których sprawdzamy i pozycjonujemy brokerów, którzy działają na rynku online. Oceniamy ich na podstawie jasności i przejrzystości działania w celu dostarczenia tylko wiarygodnych informacji. Od rynku Forex, Opcji binarnych, poprzez CFD, Futures oraz akcje i indeksy, analizy i recenzje mają pomóc w znalezieniu najlepszego i najbezpieczniejszego pośrednika na rynku.

Słuchamy potrzeb inwestorów, aby wyszukać i zlokalizować najlepsze propozycje, które rynek może im zaoferować, aby stworzyć najlepsze warunki do bezpiecznej pracy.