5 Najlepszych Brokerów do inwestowania w kryptowaluty i bitcoin

broker kryptowaluty

Kryptowaluty stanowią obecnie doskonałą okazję inwestycyjną. Zobaczmy zatem, którzy brokerzy są najlepsi do inwestowania na najpopularniejszych kryptowalutach oraz jakie najlepsze warunki handlowe możesz uzyskać.

Kryptowaluty to niezwykle zmienne instrumenty finansowe i w związku z tym mogą być wyjątkowo lukratywnym rozwiązaniem dla każdego portfela inwestycyjnego. W zależności od przyjętej strategii mogą być także odpowiednie dla inwestorów na różnych poziomach doświadczenia.

Najważniejszymi walutami cyfrowymi Bitcoin i Litecoin, dwie najwyżej notowane kryptowaluty na rynku finansowym. Warto wiedzieć, że istnieje także kilka innych, które również osiągnęły wysokie udziały w rynku: Dash, Ethereum, Ripple, Monero i NEO.

Głównym celem tej nowej technologii i cyfrowych walut samych w sobie jest umożliwienie przeprowadzania transakcji bez interwencji banków i innych instytucji finansowych. Wartość kryptowalut jest w znacznej mierze kontrolowana przez technologię, która się za tym kryje, co determinuje protokół identyfikacji i transfer samej waluty.

Wraz ze wzrostem popularności przybyło także brokerów, którzy umożliwiają inwestycje w kryptowaluty. Niestety nie wszyscy umożliwiają realne wykorzystanie możliwości i potencjału walut elektronicznych.

Przeanalizowaliśmy oferty wielu z nich i wytypowaliśmy 6 najlepszych brokerów z kryptowalutami, którzy oferują najlepsze warunki handlowe, niezawodne platformy transakcyjne, konta demo i wysokie standardy bezpieczeństwa.

xtb broker

Kryptowaluty: 5
Depozyt minimalny: €100
Platforma: xStation, MT4

Ocena:

Twój kapitał jest zagrożony

XTB udostępnia Bitcoin, Dash, Ripple, Litecoin, Ethereum i jest naszym zdaniem najlepszym brokerem do inwestycji w kryptowaluty. Oferuje najlepszą kombinację: atrakcyjne warunki handlowe, niezawodne platformy i profesjonalne narzędzia. Dźwignia do 1:10 dla wszystkich kryptowalut i spready od 0,014 pipsa to bardzo korzystna oferta, zwłaszcza dla najbardziej aktywnych inwestorów.

Platforma xStation to kompletne i intuicyjne środowisko inwestycyjne - jedne z najszybszych w branży. Broker jest aktywny w kwestii szkoleń. Organizuje liczne webinaria i cotygodniowe lekcje tradingu online. XTB jest rekomendowany przez Porownaniebrokerow.pl dla inwestorów na każdym poziomie doświadczenia, którzy chcą inwestować w kryptowaluty. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj naszą recenzję XTB.


plus500

Kryptowaluty8
Depozyt minimalny: €100
PlatformaPlus500

Ocena:

86% rachunków detalicznych CFD odnotowuje straty

Plus500 oferuje bezpośrednią platformę i możliwość tradingu CFD na Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Monero, Ripple, Litecoin, Dash i NEO. Chociaż oferowana dźwignia nie należy do najwyższych, nadal mieści się w standardzie. Z Plus500 możesz przeprowadzać transakcje 24/7 (z wyjątkiem jednej godziny w niedzielę) i korzystać z dość konkurencyjnych spreadów. Największym plusem brokera jest intuicyjna platforma, która będzie łatwa w użyciu dla inwestorów posiadających doświadczenie w handlu. CFD są złożonymi produktami finansowymi, dlatego nie są odpowiednie dla początkujących. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj recenzję Plus500.


ic markets

Kryptowaluty1
Depozyt minimalny: €200
PlatformaMT4, MT5

Ocena:

Twój kapitał jest zagrożony

IC Markets to broker z dobrą ofertą na Bitcoiny. Co prawda jest on jedyną dostępną kryprowalutą, ale w wyjątkowo konkurencyjnych warunkach. Spread zaczyna się od 15 pipsów, minimalna wielkość transakcji to 1 lot, limit Stop Out to 50%, a maksymalna dźwignia wynosi 1:20 i jest jedną z najwyższych dźwigni oferowanych na Bitcoinie.

Broker udostępnia platformy MT4 i MT5, które są najpopularniejsze wśród inwestorów na wszystkich poziomach doświadczenia. IC Markets to dobry wybór dla osób szczególnie zainteresowanych inwestycjami w Bitcoin i chcących współpracować z brokerem ECN. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj recenzję IC Markets.


markets.com

Kryptowaluty10
Depozyt minimalny: €100
PlatformaMT4

Ocena:

Twój kapitał jest zagrożony

Markets.com oferuje największy wybór instrumentów finansowych i aż 10 kryptowalut. Do tego w każdej transakcji walutami cyfrowymi możesz używać dźwigni 1:5. Dział obsługi klienta działa 24/7 - jest dostępny nawet w weekendy.

Markets.com jest popularny ze względu na mnogość oferowanych rynków i korzystne warunki handlowe również na waluty elektroniczne. Jest to odpowiedni wybór dla inwestorów, którzy szukają brokera z dostępem do najbardziej egzotycznych instrumentów. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj recenzję Markets.com.


avatrade

Kryptowaluty9
Depozyt minimalny: €100
PlatformaMT4

Ocena:

Twój kapitał jest zagrożony

Pod względem liczby oferowanych walut, Avatrade jest w czołówce brokerów. Znajdziesz tu między innymi: Bitcoin i Bitcoin Cash, Ethereum i Ethereum Classic, Ripple, Dash, Litecoin, Monero i NEO.

Na uwagę zasługuje wysokość dźwigni - 1:20 - która jest jedną z najwyższych na walutach cyfrowych. Oferta zawiera także bardzo konkurencyjne spready, ceny w czasie rzeczywistym i szeroki wybór platform transakcyjnych. 

Dla swoich klientów Avatrade ma przygotowane również szkolenia, dział wsparcia i pomocy technicznej dostępny 24/24 oraz wysokie standardy operacyjne. Avatrade jest rekomendowany inwestorom na różnych poziomach doświadczenia, którzy szukają kompletnej oferty dostosowanej do ich potrzeb. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj recenzję na Avatrade.


Komentarze, recenzje i opinie inwestorów: 0

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone symbolem *